A Fővárosi Közgyűlés pénteki ülésén megszavazta, hogy sétányt neveznek el a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázóról, Benedek Tiborról.
A döntéssel Budapest méltó módon állít emléket a sportág egyik legnagyobb hazai alakjának, aki játékosként és szövetségi kapitányként is maradandót alkotott a magyar vízilabdában.
A sétány elnevezésének részleteiről később adnak tájékoztatást.
Lelépő


