Lelépő
Image default

Sétány őrzi majd Benedek Tibor emlékét Budapesten

A Fővárosi Közgyűlés pénteki ülésén megszavazta, hogy sétányt neveznek el a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázóról, Benedek Tiborról.

A döntéssel Budapest méltó módon állít emléket a sportág egyik legnagyobb hazai alakjának, aki játékosként és szövetségi kapitányként is maradandót alkotott a magyar vízilabdában.

A sétány elnevezésének részleteiről később adnak tájékoztatást.

Lelépő

Kapcsolódó